Mert Vahit Demir Kimdir?

hakkımda

 

Meslek: Senior SEO Analyst
Kurum Zeo Agency
Okul: Trakya Üniversitesi Tezli Yüksek Lisans, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Programı

 

Merhaba,
Ben Mert Vahit DEMİR. Trakya Üniversitesi Tezli Yüksek Lisans Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi öğrencisiyim. Aynı zamanda Trakya Üniversitesi’nin Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Marmara Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimi ve Anadolu Üniversitesi, Web Tasarımı ve Kodlama bölümlerini bitirdim. Araştırmacı, öğrenmeyi seven ve kafasına takılan konularda çevremdeki kişilerden bilgi almayı seven bir yapıya sahibim. Yani soru sormak ve cevaplarını aramak benim işim. 

Üniversite yıllarında başlayan araştırmacı ruhum benim SEO ve dijital pazarlama ile ilgilenerek çalışmalarıma devam etmemi sağladı. Aynı zamanda bu çalışmalarımı üniversitemde yer alan topluluklarda SEO ve dijital pazarlama alanlarında aktif olarak eğitimlerde yer alarak bilgiyi paylaşma noktasında çeşitli projelerde yer aldım.

Eğitimim sırasında birçok programlama dili eğitimi görmem sebebiyle yazılım ile arama motoru optimizasyonunu birleştirerek ajans deneyimine Zeo Agency’de başladım ve halen Senior SEO Analyst olarak müşterilerime danışmanlık sağlamaktayım. SEO süreçlerinin tamamını müşterileri ile çözüme kavuşturmak ve güncel bilgileri müşterilerine aktarmaktan oldukça zevk almaktayım.

Burada yazılım eğitimini SEO başta olmak üzere dijital pazarlama ile birleştirdim. Kendimi geliştirmekle birlikte sektöre katkıda bulunmak için yazılım bilgimi kullanarak çalışmalar yürütmekteyim.

 

Danışmanlık Sağladığım Şirketler

Aşağıdaki kurum/kuruluşlara teknik SEO, içerik, link stratejisi, Analytics,  Lead Generation danışmanlığı sağladım/ sağlamaya devam ediyorum. Müşterilerimin SEO ihtiyaçlarının yanında performans ölçümlemesi ve pazarlama stratejilerini belirliyoruz.

Türk Telekom

AnadoluJet

TRT Market

Kapadokya Üniversitesi

T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi – Invest in Turkey

Donanım Haber

Selfy

Türk Telekom Prime

Tivibu

TatilVillam

LimonHost

Toplum Gönüllüleri Vakfı

AIESEC Türkiye

 

Siten İçin Fikrimi Almak İster Misin?

Bana mertvahitdemir@gmail.com adresinden iletişim sayfamdan veya /in/mert-vahit-demir/ profilimden ulaşabilirsiniz.