Mert Vahit Demir Kimdir?

hakkımda

 

Meslek: SEO Analyst
Kurum Webtures Dijital Bilişim A.Ş.
Okul: Trakya Üniversitesi, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Bölümü

 

Merhaba,
Ben Mert Vahit DEMİR. Trakya Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri dördüncü sınıf son dönem öğrencisiyim ve Marmara Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimi ve Anadolu Üniversitesi, Web Tasarımı ve Kodlama bölümünü bitirdim. Araştırmacı, öğrenmeyi seven ve kafasına takılan konularda çevremdeki kişilerden bilgi almayı seven bir yapıya sahibim. Yani soru sormak ve cevaplarını aramak benim işim. 

Üniversite yıllarında başlayan araştırmacı ruhum benim SEO ve dijital pazarlama ile ilgilenerek çalışmalarıma devam etmemi sağladı. Aynı zamanda bu çalışmalarımı üniversitemde yer alan topluluklarda SEO ve dijital pazarlama alanlarında aktif olarak eğitimlerde yer alarak bilgiyi paylaşma noktasında çeşitli projelerde yer aldım.

Eğitimim sırasında birçok programlama dili eğitimi görmem sebebiyle yazılım ile arama motoru optimizasyonunu birleştirerek ajans deneyimine Zeo Agency’de başladım. Aynı zamanda lisans eğitimimim sırasında SEO Analyst olarak Webtures Agency’de çalışmaya başladım ve halen devam etmekteyim. SEO süreçlerinin tamamını müşterileri ile çözüme kavuşturmak ve güncel bilgileri müşterilerine aktarmaktan oldukça zevk almaktayım.

Burada yazılım eğitimini SEO başta olmak üzere dijital pazarlama ile birleştirdim. Kendimi geliştirmekle birlikte sektöre katkıda bulunmak için yazılım bilgimi kullanarak çalışmalar yürütmekteyim.

Danışmanlık Sağladığım Şirketler

Türk Telekom

Anadolu Jet

Kapadokya Üniversitesi

TRT Market

T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi – Invest in Turkey

Donanım Haber

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Döveç Construction Ltd.

Elit Yavru

Eçerez

Forex.com.tr

BPN Ödeme & E-Para Hizmetleri

AIESEC Türkiye

 

Siten İçin Fikrimi Almak İster Misin?

Bana mertvahitdemir@gmail.com adresinden iletişim sayfamdan veya /in/mert-vahit-demir/ profilimden ulaşabilirsiniz.